Giba Tour Tatil Acentesi
Bozcaada Gezisi


1.GÜN: YALOVA–BURSA–BANDIRMA–BİGA–LAPSEKİ–ÇANAKKALE
Siz değerli konuklarımızı belirlenen saatte belirlenen noktalardan alarak, Kocaeli – Yalova – Bursa – Karacabey – Bandırma – Biga – Lapseki – Çanakkale – Ezine istikametinden, Türkiye’nin 3. büyük adası ve köyü olmayan tek ilçesi Bozcaada’ya hareket ediyoruz.Yolda vereceğimiz molalarla ve ikramlarla beraber Bozcaada’ya varıyoruz.
2.GÜN: GEYİKLİ İSKELESİ–BOZCAADA–CENEVİZ KALESİ–AYAZMA PLAJI
Sabah saatlerinde Geyikli İskelesi’ne geliyoruz. Bizleri Bozcaada’ya götürecek olan feribotu beklerken sahilde çay-kahve keyfi için serbest zaman veriyoruz. Yarım saatlik yolculuk sonrasında Bozcaada’ya varıyoruz. İnanılmaz şirinlikteki Bozcaada daha ilk adımımızda bizleri büyülüyor. Adada Rüzgâr Değirmenleri’ni, Ayazma Plajı’nı, Mermer Burnu’nu görüp, Göztepe’yi gördükten sonra Ceneviz Kalesi’ni gezip Ege’nin enfes balıklarından tadabileceğiniz Balık Restaurantlarında öğle yemeği için serbest zaman veriyoruz. Yemek sonrası dileyen konuklarımızla adanın ılık rüzgârı ile birlikte turumuza devam ediyoruz. Dileyen konuklarımız serbest zamanı Ayazma Plajı’nda denize girerek ve güneşlenerek değerlendirebilirler. Serbest süre sonrası adada yaşayan köylü kadınların yaptığı meşhur domates reçeli ve Bozcaada’ya özgü üzümlerden elde edilen şarap alışverişinden sonra deniz kıyısında çaylarımızı yudumlayıp tekrar feribota binerek Bozcaada’dan ayrılarak Geyikli İskelesi’ne geri dönüyoruz. Bizi bekleyen aracımızla Altınoluk’ta bulunan otelimize hareket ediyoruz.
3.GÜN: ASSOS–KAZ DAĞLARI–ALTINOLUK–AKÇAY–GÜRE–EDREMİT
Otelimizde yapacağımız kahvaltının ardından, dileyen misafirlerimiz havuz ve denizin tadını çıkartabilir. Saat 13:00’de otelden ayrılarak; muhteşem manzara sahip Yunanistan’nın Girit adasının tam karşısında yer alan Assos’a hareket ediyoruz. Behram Köyü içerisindeki, Aristo’nun felsefe okulu açtığı ve Bizans döneminin Psikoposluk merkezi olan Assos’ ta Akropol, Athena Tapınağı, Surlar, Sarnıçlar, Banyo Odaları’nı geziyoruz. Sonrasında 263 rakımdan Nekropol, Tiyatro ve antik limanı panoramik olarak rehber anlatımı eşliğinde fotoğraflıyoruz. Edremit’i geçerek Balıkesir – Susurluk – Mustafakemalpaşa – Karacabey – Bursa güzergahını izleyerek akşam yemeği için Orhangazi ilçesindeki meşhur Köfteci Yusuf’ta duruyoruz. Akşam yemeğinin ardından, Yalova – İzmit istikametinden Sakarya’ya doğru yol alıyoruz. Gece saatlerinde Sakarya’ya varıyor ve siz değerli konuklarımız aldığımız noktalara bırakarak, bir başka Giba Tour organizasyonda görüşmek ümidiyle vedalaşıyoruz.
Ücrete Dâhil Olanlar
Profesyonel rehberler eşliğinde gezi
Otelde konaklama
Otelde alınan akşam yemeği
Otelde alınan sabah kahvaltısı
Lüks otobüsler ile ulaşım
Çevre gezileri
Gibatur ikramları
Gezi hizmet bedeli
Otoparklar
Sigorta
Rehberlik
Ücrete Dâhil Olmayanlar
Tur programında ekstra olarak belirtilen tüm gezi ve eğlenceler
Tüm yemekler
Tüm öğünlerdeki yemeklerde alınan içecekler
Tüm özel harcamalar
Müze ve ören yeri giriş ücretleri
 
 
Pro WEB